SKU: AC001663 Kategori: Brand:

Kufje Jabra Evolve 20 MS Duo USB NC

57.99Shiko PDF
Share it:
  • Anulimi pasiv i zhurm?s p?r p?rqendrim ideal: Mban zhurm?n me frekuenc? t? lart? si z?rat e njer?zve p?r bashk?punim m? t? mir? t? pun?s dhe p?rvoj? d?gjimi n? ?do mjedis
  • Menaxhimi i leht? i telefonatave: Kontrolluesi i jasht?m i z?rit lejon kryerjen, marrjen dhe heshtjen e telefonatave Q?ndroni t? lidhur dhe t? disponuesh?m n? ?do koh?
  • Kjo kufje Evolve 20 ?sht? e certifikuar nga Microsoft dhe e nd?rtuar p?r stil dhe rehati me jast?k? t? but? t? vesh?ve prej l?kure. Shiriti i rregulluesh?m i kok?s ju lejon t? gjeni p?rshtatjen e p?rsosur
  • Konfigurimi “Plug-and-play”: Kufjet funksionojn? jasht? kutis? me t? gjitha sistemet kryesore Instalimi ?sht? po aq i leht? sa thjesht futja e tij n? priz?
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kufje Jabra Evolve 20 MS Duo USB NC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *