SKU: AC002186 & AC001901 Kategori: Brand:

Logitech G923 Vollan dhe Pedale

465.99Shiko PDF
Share it:

Reagimet ekskluzive TRUEFORCE lidhen drejtpërdrejt me fizikën në lojë për realizëm të paparë.

Ndërtim premium me ndërrues alumini, rrotë lëkure të qepura me dorë dhe sistem frenimi të ndjeshëm ndaj presionit.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Logitech G923 Vollan dhe Pedale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *