SKU: AC002184 Kategori: , Brand:

Logitech G29 Driving Force Vollan Pedale

359.99Share it:

Projektuar për përvojën perfekte të drejtimit me reagime me forcë të dyfishtë motorësh, ndërruesit e shpejtesive prej çeliku inox dhe rrotë lëkure të qepura me dorë.

Pedalet e rregullueshme të dyshemesë ju lejojnë të përshpejtoni, frenoni dhe ndërroni marshet me ndjesinë e një makine të vërtetë.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
DIMENSIONET
Vollani
Rrotullimi: Sensori i drejtimit me efekt sallë
900 gradë nga kyçja në kyçje
Reagime me forcë të dyfishtë motorike
PEDALE
Pedali jolinear i frenave
Sistemi i kapjes së tapetit të patentuar
Mbërthimi i thembra me teksturë
Vetëkalibrimi
SPECIFIKIMET FIZIKE
Vollani
Lartësia: 10,63 inç (270 mm)
Gjerësia: 10,24 inç (260 mm)
Thellësia:  10,94 inç (278 mm)
Pesha pa kabllo:  4.96 lbs (2.25 kg)
Pedale
Lartësia: 6,57 inç (167 mm)
Gjerësia: 16,87 inç (428,5 mm)
Thellësia: 12,24 inç (311 mm)
Pesha pa kabllo: 6.83 lbs (3.1 kg)
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Logitech G29 Driving Force Vollan Pedale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *