SKU: 201651 Kategori: , Brand:

Karikues PD /QUALCOM 25W Hama

19.99Share it:

Furnizimi me energji për telefonat inteligjentë me USB- Type-C ose Lightning.
Karikim inteligjent dhe i sigurt: mbingarkesë, mbitension dhe mbrojtje nga qarku i shkurtër
Në përputhje me të gjitha versionet e Power Delivery and Qualcomm® Quick Charge ™ 3.0 technology
Fuqia maksimale e daljes: 25 wat
Ngarkimi i shpejtë: 3.0 ™
Funksioni LED

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karikues PD /QUALCOM 25W Hama”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *