SKU: 8806092709874 Kategori: , Brand:

Karikues Power Adapter Type-C (pa kabllo ) 15W Samsung

13.99Share it:

Karikimi i shpejtë deri në 15W
Hyrja USB-C: E përshtatshme për Android dhe iOS.
Mbron pajisjen nga mbingarkesa dhe temperaturat e larta.
Kabllo nuk përfshihet
Veçoritë: PD max. 15 W
Dimensionet: 37 x 22.5 x 74.1 mm
Pesha: 38,5 g
Tensioni i hyrjës: 100-240 V
Tensioni i daljes (maksimumi, karikimi normal): 5 V
Tensioni i daljes (maksimumi, karikimi i shpejtë): 9 V
Rryma e daljes (maksimumi, karikimi normal): 2A
Rryma e daljes (maksimumi, karikimi i shpejtë):1,67A (9V)

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karikues Power Adapter Type-C (pa kabllo ) 15W Samsung”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *