SKU: 8806090499173 Kategori: , Brand:

Karikues Wireless Convertible 9W Samsung

49.99Share it:

Modele të përputhshme: Karikim i shpejtë i pajtueshëm me Galaxy S20, S20 +, S20 ultra, Note 10+, Note 10, S10e, S10, S10 +, S10 5G, Note9, S9, S9 +, Note8, S8, S8 +, S7, S7 Edge, Note 5, S6 Edge +, & Apple iPhone 11 pr, 11, SE, XS Max, XS, XR, 8, 8 Plus / Kompatibil me pajisjet e çertifikuara Galaxy S6, S6 Edge dhe Qi.
Gjatësia e kabllit 1 m Përmasat (GjxHxD) 70 x 127,1 x 29,11 mm Pesha: 169,16 g
Tensioni i hyrjes (max, fast charge): 9 V
Rryma e hyrjes (max, fast charge): 1.67 A.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karikues Wireless Convertible 9W Samsung”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *