SKU: 8806090706219 Kategori: , Brand:

Karikues Wireless Trio Samsung

98.99Share it:

Samsung Wireless Charger Trio, Qi Compatible – Ngarkoni deri në 3 pajisje në të njëjtën kohë – për telefonat Galaxy, kufje (Buds), orët, dhe Apple iPhone

Me vendin e dedikuar për orën Galaxy, ju mund të mbani orën tuaj të mbushur për të kaluar ditën tuaj. Një magnet i brendshëm në anën e djathtë të karikuesit drejton orën tuaj në vend për tu ngarkuar. Dhe në të majtë mund të karikoni telefonin tuaj, seritë Galaxy Buds dhe më shumë.
Forma e hollë përmban një dizajn minimalist me ikona të thjeshta dhe një dritë LED.
Drita LED ju tregon statusin e karikimit të pajisjes tuaj me ngjyra të ndryshme: e kuqja për karikim, e kuqja e ndezur për gabimin e karikimit dhe jeshile për karikimin plotësisht.Ju mund t’i zbehni dritart që të mos shqetësoni gjumin tuaj gjatë natës
Jepi telefonit një pushim dhe mbaje të mbrojtur. Ngarkesa arrin nëpër trashësi deri në 3 mm , kështu që nuk duhet të hiqni mbështjellësin tuaj të telefonit.
Jastëku i djathtë mbështet karikimin vetëm për orët inteligjente Galaxy Watch3, Active2 dhe Active. (2) Lloji i materialit të mbështjellësit mund të ndikojë në aftësinë e ngarkimit.

Specifikat

Ngjyrë:E zezë

Karikim i shpejtë pa tel (Samsung Galaxy, Apple iPhone), Qi (Galaxy Buds), Galaxy Watch

Interface:USB Type-C

Gjatësia e kabllit:1.0 m

Përmasat (Gj x H x D) : 240 x 86 x 15.5 mm

Pesha:320 g

Tensioni i hyrjes:9 V

Rryma e hyrjes (maksimumi, karikimi i shpejtë): 2.77 A

Modele të përputhshme

Karikim i shpejtë i pajtueshëm me Galaxy Note20, Note20 ultra, S20, S20 +, S20 ultra, Z Fold2, Z Flip, Note 10+, Note 10, S10e, S10, S10 +, S10 5G, Note9, S9, S9 +, Note8, S8, S8 + , S7, S7 Edge, Note 5, S6 Edge + & Apple iPhone 11 pro, 11, SE, XS Max, XS, XR, 8, 8 Plus / Qi në përputhje me pajisjet e çertifikuara Galaxy S6, S6 Edge dhe Qi (Galaxy Buds live, Buds +) / Galaxy Watch3, Watch Active2, Watch Active

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karikues Wireless Trio Samsung”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *