SKU: 736373268944 Kategori: Brand:

Karrige Gaming eShark ESL GC3 Tokugawa

Disponueshmëria: Produkt me porosi

345.99


Produkt me porosi


Share it:

Mbështetësit e krahëve: Po
Lloji i artikullit: Karrige e lojërave
Rregullimi i këndit: Po
Bllokimi i animit të këndit: Po
Madhësia dhe materiali: PU, 60 mm
Lartësia e sediljes (cm): 47,5 – 53,5
Madhësia e sediljes (cm): 56×58
Lartësia e mbështetëses (cm): 85
Gjerësia e shpatullave (cm): 54
Ngjyra: E zezë
Materiali i mbulesës së karriges: PVC
Materiali i kornizës: Metal
Përmasat (cm): 56x58x125 – 133
Lloji i bazës: 5 yje, 350 mm, metal
Ngarkesa (kg): 120
Kërkohet instalimi: Po
Madhësia e paketimit: 86x77x37 cm

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karrige Gaming eShark ESL GC3 Tokugawa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *