SKU: AC003134 Kategori: , Brand:

Karrige Gaming LC-GC-600BW black/white

184.99Share it:

Karrige ergonomike për lojëra me kokë dhe jastëkë të lëvizshëm.

 • Jastëkë të kokës dhe kapëses të lëvizshme dhe të rregullueshme në lartësi
  Sedilja e rregullueshme në lartësi
  Mbështetëse krahu e rregullueshme në lartësi
  Kënd i rregullueshëm i pjerrësisë së pasme për shkak të mekanizmit “Butterfly”.
  Duke përfshirë veçorinë e animit me mekanizmin e kyçjes
  Rrotullimi i karriges me rrotullim 360°
  Amortizues i rehatshëm

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand LC POWER
Model "LC-GC-703BB Gaming Chair, black/blue
Dimension (chair / hxwxd) ca. 136 x 66 x 66 cm
Dimension (star base / diameter) ca.   66 cm
Dimension (chair-back / hxwxd) ca.   79 x 57 x   6 cm
Dimension (seating area / wxd) ca.   46 x 49 cm 
Seating height ca. ca.   45 - 57 cm
Dimension (package / hxwxd) ca.   32 x 83 x 65 cm
Weight (product/overall) ca.   21,0 / 23,3 kg
Strain max. 120 kg
Material chair: metal / plastic cushion: rigid foam cover: PU leather
Colour seat cover: black / white stitching: white
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Karrige Gaming LC-GC-600BW black/white”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *