SKU: AC002337 Kategori: Brand:

Karrige Gaming LC-GC-701BBL Gaming Chair, black/blue

224.99Share it:

Karrige ergonomike për lojëra me kokë dhe jastëkë të lëvizshëm.

  • Jastëkë të kokës dhe kapëses të lëvizshme dhe të rregullueshme në lartësi
  • Sedilja e rregullueshme në lartësi
  • Mbështetëse krahu e rregullueshme në lartësi dhe thellësi
  • Kënd i rregullueshëm i pjerrësisë së pasme për shkak të mekanizmit “Butterfly”.
  • Duke përfshirë veçorinë e animit me mekanizmin e kyçjes
  • Rrotullimi i karriges me rrotullim 360°
  • Amortizimi i rehatshëm
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Karrige Gaming LC-GC-701BBL Gaming Chair, black/blue”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *