SKU: AC002336 Kategori: Brand:

Karrige Gaming Lc power LC-GC-703BW black/white

299.99Share it:

Karrige ergonomike për lojëra me kokë dhe jastëkë të lëvizshëm

 • Mbulesë prej pëlhure me cilësi të lartë
  Jastëkë të kokës dhe kapëses të lëvizshme dhe të rregullueshme në lartësi
  Sedilja e rregullueshme në lartësi
  Mbështetëse krahu e rregullueshme në lartësi
  Kënd i rregullueshëm i pjerrësisë së pasme për shkak të mekanizmit “Butterfly”.
  Duke përfshirë veçorinë e animit me mekanizmin e kyçjes
  Rrotullimi i karriges me rrotullim 360°
  Amortizues i rehatshëm

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand LC POWER
Model LC-GC-703BW - Gaming Chair
Dimension (chair / hxwxd) ca. 136 x 68 x 66 cm
Dimension (star base / diameter) ca.   66 cm
Dimension (chair-back / hxwxd) ca.   84 x 57 x   6 cm
Dimension (seating area / wxd) ca.   41 x 49 cm
Seating height ca. ca.   48 - 56 cm
Dimension (package / hxwxd) ca.  ca.  32 x 83 x 65 cm
Weight (product/overall) ca.   17,26 / 20,74 kg
Strain max. 120 kg
Material Chair: metal / plastic cushion: rigid foam cover: fabric / PU leather
Colour Black & White
Importuar nga:

Ngjyra

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Karrige Gaming Lc power LC-GC-703BW black/white”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *