SKU: AC002010 Kategori: Brand:

Kartel Grafike MSI GeForce GTX 1650 4GB 4GT LP OC

Disponueshmëria: S’ka stok

229.99


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

TURING SHADERS

  • Përmban ekzekutimin e njëkohshëm të operacioneve me pikë lundruese dhe numrat e plotë, teknologjinë e hijeve përshtatëse dhe një arkitekturë të re të unifikuar memorie me dyfishin e cache-it të paraardhësit të saj. Merrni efikasitet 1,4X të energjisë në krahasim me gjeneratën e mëparshme për një përvojë më të shpejtë, më të ftohtë dhe më të qetë të lojës që përfiton nga veçoritë e përparuara grafike të Turing.

PERFORMANCË E MADHESHME

  • Përmirësoni me lehtësi kompjuterin tuaj dhe përgatiteni lojën me performancë deri në 2x të GeForce GTX 950 dhe deri në 70% më shpejt se GTX 1050 në lojërat më të fundit.

EKSPERIENCA GEFORCE

  • Regjistroni dhe ndani video, pamje nga ekrani dhe transmetime të drejtpërdrejta me miqtë. Mbani të përditësuar drejtuesit tuaj GeForce. Dhe optimizoni cilësimet tuaja të lojës. GeForce Experience™ ju lejon t’i bëni të gjitha. Është shoqëruesi thelbësor i kartës suaj grafike GeForce.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga: