SKU: G001103 Kategori: , Brand:

Kartel Grafike MSI GeForce? GTX 1660 Super 6GB VENTUS XS OC

389.26Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Msi geforce gtx 1660 super ventus XS oc 6gb gddr6 graphikkarte – 3x porta ekrani/hdmi
  • Ventilator Torx 2.0, dizajn i vlerësuar me çmime që kombinon dy modele të ndryshme të skajeve për lojëra të lezetshme dhe të qeta
  • Pllaka e pasme e zezë e fortë, rrit fortësinë e kartës për të parandaluar përkuljen ndërsa plotëson dizajnin elegant të lojrave msi
  • Msi afterburner, softueri më i mirë i mbingarkesës me opsione të avancuara kontrolli dhe monitor hardueri në kohë reale
  • VR gati, i certifikuar për të ofruar performancën që ju nevojitet për një përvojë të qetë në aventurat tuaja VR
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: