SKU: G001189 Kategori: , Brand:

Kartelë Grafike PCIE RTX 3050 8GB Manli GDDR6

299.99Share it:
  • TWIN FROZR 8 ofron ekuilibrin perfekt midis temperaturave të ftohta dhe tifozëve të qetë gjatë seancave të pafundme të lojrave
  • Një kryevepër e punës në grup, thikat e ventilatorit punojnë në çifte për të krijuar nivele të paprecedentë të presionit të fokusuar të ajrit
  • Tubat e nxehtësisë të përpunuara me saktësi sigurojnë kontaktin maksimal dhe përhapin nxehtësinë përgjatë gjithë gjatësisë së ftohësit
  • Mbështesat termike nën pllakën e pasme të qëndrueshme metalike ofrojnë ftohje shtesë
  • Mos e lodhni, Kontrolli i rrjedhës së ajrit e drejton ajrin pikërisht aty ku duhet të jetë për ftohje maksimale
  • Zero Frozr është qetësia para stuhisë, duke mbajtur tifozët të qetë dhe duke mbajtur heshtje derisa të nevojitet ftohja
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
PCIE RTX 3050 8GB Manli GDDR6
Emri i produktit Manli GeForce RTX™ 3050
Emri i modelit M-NRTX3050/6RGHPPP-M2521
Emri i çipsetit GeForce RTX™ 3050
Ora bazë / përforcuese 1552/1777 MHz
Bërthamat NVIDIA CUDA® 2560
Konfigurimi i memories 8 GB GDDR6
Shpejtësia e memories 14 Gbps
Ndërfaqja e memories 128-bit
Gjerësia e brezit të memories 224 GB/s
Gjerësia 2-Slot
Dizajni i Ftohjes Heatsink me dy ftohës
Prodhimi i ekranit 3 x DisplayPort, HDMI
Dimensioni i kartës 250 x 112 x 42 mm
Fuqia e kartës grafike 130 W
Temperatura maksimale e GPU 93 ℃
Dimensioni i paketimit 321 x 170 x 90 mm
PCIE RTX

3050 8GB Manli GDDR6

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kartelë Grafike PCIE RTX 3050 8GB Manli GDDR6”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *