SKU: G001193 Kategori: , Brand:

Kartel? Grafike PCIE RTX 3060 8GB Palit StormX GDDR6 1Fan

Disponueshmëria: S’ka stok

399.99


S’ka stok


Shiko PDF
Share it:

GeForce RTX™ 3060 ju lejon të merrni lojërat më të fundit duke përdorur fuqinë e Ampere—arkitekturës RTX të gjeneratës së dytë të NVIDIA. Merrni performancë të jashtëzakonshme me bërthamat dhe bërthamat tensor të përmirësuar të gjurmimit të rrezeve, multiprocesorët e rinj të transmetimit dhe memorien G6 me shpejtësi të lartë.
Palit GeForce RTX™ 3060 StormX: Paketa tepër e vogël përmban fuqinë e madhe të një karte grafike me madhësi të plotë. Me vetëm 17 cm gjatësi, Palit StormX është perfekt për sistemin me faktor të vogël. Lojtarët mund të përjetojnë performancën 100% si një kartë me madhësi të plotë duke kursyer hapësirë ​​dhe të shijojnë transportueshmërinë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Graphics co-processor PCIE RTX 3060 8GB Palit StormX GDDR6 1Fan
Brand Palit
Graphics RAM size 8 GB
Video output interface HDMI 2.1
Graphics processor manufacturer NVIDIA
Board Size 170x125x39mm
Height 2 Slot
Graphics RAM type GDDR6
Recommended uses for product Gaming
Compatible devices Desktop
Memory Interface 192bit
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kartel? Grafike PCIE RTX 3060 8GB Palit StormX GDDR6 1Fan”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *