SKU: G001047 Kategori: , Brand:

Kartel? Grafike PCIE RTX 3060 Ti 8GB Palit Dual LHR GDDR6

479.99Shiko PDF
Share it:

GeForce RTX™ 3060 Ti mundësohet nga arkitektura NVIDIA Ampere. Është ndërtuar me bërthama RT dhe Tensor të përmirësuara, multiprocesorë të rinj të transmetimit dhe memorie G6 me shpejtësi të lartë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Graphics co-processor PCIE RTX 3060 Ti 8GB Palit Dual LHR GDDR6
Brand Palit
Graphics RAM size 8 GB
GPU clock speed 1410 MHz
Video output interface HDMI 2.1
Graphics processor manufacturer NVIDIA
Graphics RAM type GDDR6
Recommended uses for product Gaming
Included components Palit GeForce RTX 3060 Ti Dual 8G, Manual
Compatible devices Desktop
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kartel? Grafike PCIE RTX 3060 Ti 8GB Palit Dual LHR GDDR6”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *