SKU: G001198 Kategori: Brand:

Kartelë Grafike PCIE RTX 4070 12GB Gigabyte Windforce OC GDDR6X

Disponueshmëria: S’ka stok

789.99


S’ka stok


Shiko PDF
Share it:
  • Mundësuar nga NVIDIA DLSS 3, arkitekturë ultra-efikase Ada Lovelace dhe gjurmim me rreze të plotë
  • Bërthamat tensore të gjeneratës së 4-të: Performancë deri në 4 herë me DLSS 3
  • Bërthamat RT të gjeneratës së tretë: Performanca e gjurmimit të rrezeve deri në 2x
  • Mundësuar nga GeForce RTX 4070
  • I integruar me ndërfaqe memorie 12 GB GDDR6X 192-bit
  • Sistemi i ftohjes WINDFORCE, RGB Fusion, BIOS i dyfishtë, Pllakë e pasme metalike mbrojtëse, kllapa kundër varjes
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Graphics Coprocessor PCIE RTX 4070 12GB Gigabyte Windforce 
Brand Gigabyte
Graphics Ram Size 12 GB
Graphics Ram GDDR6
Video Output Interface DisplayPort, HDMI
GPU Clock Speed 2490 MHz
Memory Speed ‎ 21000
Chipset Brand NVIDIA
Product Dimensions 10.28 x 4.96 x 1.97 inches
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kartelë Grafike PCIE RTX 4070 12GB Gigabyte Windforce OC GDDR6X”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *