SKU: AC003164 Kategori: , Brand:

Tastaturë MS ELITE C100 US gaming

17.99Share it:

Tastiera e lojërave me membranë MS ELITE C100 është zgjidhja e duhur për lojtarët amatorë që duan të përmirësojnë përvojën e tyre të lojërave. Ndriçimi i pasmë i ylberit LED kontribuon në pamjen tërheqëse të tastierës dhe siguron lojëra të pashqetësuara në kushte ndriçimi të kufizuar.

Tastierë lojërash me membranë MS ELITE C100, me dritë prapa Rainbow LED, port USB dhe gjatësi kabllo 4m, dimensione 445x150x40mm, ngjyrë e zezë, faqosje amerikane

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Technology wired
Interface USB
Color Black
Additional keys multimedia
The rest US layout
Cable length 1.4
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tastaturë MS ELITE C100 US gaming”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *