SKU: AC001170 Kategori: Brand:

Keyboard Lenovo Gaming K300 RGB

38.99Share it:

E krijuar për të niveluar fushën e lojës, tastiera e lojërave Lenovo Legion K300 u jep lojtarëve të nivelit fillestar gjithçka që u nevojitet për të konkurruar me profesionistët.

Struktura me përmasa të plota, çelësat e programueshëm dhe një membranë rrotulluese me 24 çelësa me ndriçim RGB me 5 zona vendosin një bazë të fortë stili dhe performancë.
Dizajni kompakt dhe rregullueshmëria e bëjnë atë shoqëruesin e përsosur si për turne ashtu edhe për përdorim të rastësishëm.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Keyboard Lenovo Gaming K300 RGB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *