SKU: AC002938 Kategori: , , Brand:

Tastierë & maus Wireless 2.4Ghz 1600DPI C354 SPT6354 Philips

19.99Share it:

Shijoni komoditetin dhe besueshmërinë që mund të vijë vetëm nga një tastierë dhe maus me valë kompakte me përmasa të plota, të dizajnuara me mjeshtëri nga PHILIPS®, një lider i markës në elektronikën e konsumit. Pavarësisht nëse hulumtoni, shkruani, përgjigjeni ose punoni, SPT6354 funksionon me besueshmërinë që ju kërkoni – të gjitha me lehtësinë plug-and-play. Nuk kërkohet softuer shtesë. Plotësisht i pajtueshëm me Windows XP, Vista, 7, 8 dhe 10.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand PHILIPS
Connectivity Technology Usb
Special Feature Ergonomic
Compatible Devices Laptop, Personal Computer
Keyboard Description Ergonomic

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastierë & maus Wireless 2.4Ghz 1600DPI C354 SPT6354 Philips”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *