SKU: 135726 Kategori: , Brand:

Konvertues Type-C në HDMI Ultra HD, Hama

20.99Share it:

Konvertues Type-C në HDMI për cilësi të përsosur dhe me rezolucion të lartë Ultra-HD 3840 x 2160 piksel
Konektorët e veshur me ar me rezistencë të ulët kontakti për transmetim të sigurt të sinjalit
Mbrojtje e dyfishtë për një reduktim optimal të ndërhyrjeve elektromagnetike
Përçuesi i brendshëm i bërë nga bakri për vetitë më të mira të transmetimit

Për lidhjen e një PC / Laptop / MacBook / Tablet me Type-C me një monitor / TV HDMI ose projektor për transmetimin e audios dixhitale, të dhënave dhe sinjaleve video
E pajtueshme me Thunderbolt 3 teknologji (simbol lightning)

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Konvertues Type-C në HDMI Ultra HD, Hama”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *