SKU: 200314 Kategori: , Brand:

Konvertues Video Adapter, USB-C Plug – DisplayPort ,Ultra-HD 4K, Hama

16.99Share it:

Për lidhjen e një PC, Laptop, Macbook ose tabletë me USB-C me një monitor, televizor ose projektor për të transmetuar të dhëna dhe sinjale dixhitale audio/video
Rezolucion të lartë Ultra HD 4096 x 2160 (4K) piksele

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Konvertues Video Adapter, USB-C Plug – DisplayPort ,Ultra-HD 4K, Hama”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *