SKU: 8806090507724 Kategori: Brand:

Kufje Galaxy Buds Live Samsung

207.99Share it:

Kufjet e projektuara për t’u sintonizuar në çdo moment. Me një formë tërheqëse dhe dizajn ergonomik, një përshtatje që lejon të hyjë mjedisi juaj natyral dhe një altoparlant të optimizuar për një përvojë më të mirë. Ky është tingulli i krijuar për veshët tuaj.

Dizajni tërheqës i Galaxy Buds Live dallohet, edhe kur është brenda veshit tuaj. Ato kanë një sipërfaqe të pastër me shkëlqim dhe madje vijnë së bashku me një kasë të frymëzuar nga kutitë e bizhuterive, për t’u përshtatur në dorë kur jeni në lëvizje.

Galaxy Buds Live përshtaten butë brenda veshit, duke ju dhënë një përshtatje për komoditet gjatë gjithë ditës me më pak lodhje. Prandaj, shkoni për në punë, dhe kudo pa i lënë kufjet të dalin nga veshët.

Altoparlantët 12 mm me tingull nga AKG funksionojnë së bashku me dizajnin ergonomik të Galaxy Buds Live për të transmetuar tingull të bollshëm, ndërsa drajveri i madh dhe kanali i basit emetojnë bas të thellë me një qarkullim ajri që e lejon tingullin të qarkullojë pa ndërprerje.

*Active Noise Cancellation (ANC) në Galaxy Buds Live ka marrë UL Verification për anulimin e zhurmave të jashtme deri 97% në 172.27Hz

Zgjimi me zë i Bixby është gati kur ju e thërrisni. Ai zgjohet nga zëri juaj, duke ju lënë të kontrolloni telefonin pa ngritur as edhe një gisht. Menaxhoni telefonatat, rregulloni volumin ose kontrolloni motin ndërkohë që jeni në lëvizje. Ju flisni, Bixby dëgjon

Integrimi i Spotify i Galaxy Buds Live ju lejon të caktoni një shkurtore në telefonin tuaj. Prekni dhe mbani prekur  për t’u lidhur me të gjitha listat tuaja të preferuara të këngëve.

*Kërkon konfigurimin e cilësimeve të bllokut me prekje përmes aplikacionit Galaxy Wearables.

Me tre mikrofona të integruar dhe Voice Pickup Unit, përfitoni cilësinë më të mirë të telefonatave. Voice Pickup Unit dallon kur nofulla juaj lëviz dhe ndërsa nofulla juaj dridhet këto të dhëna konvertohen në sinjale zanore për të transmetuar cilësi të përmirësuar tingulli, edhe në vende të zhurmëshme.

Karikoni 5min kufjet dhe mund të t’i përdoni 1 orë

Deri në 8 orë dëgjim pa ndërprerje
Deri në 29 orë të jetëgjatësisë së baterisë kur kufjet dhe kutia janë 100%

Specifikat

Bluetooth v5.0

Android 5.0 ↑ , 1.5GB ↑ / iPhone 7 ↑, iOS 10 ↑

Sensorët: Accelerometer, Gyro, Infrared, Hall, Touch, Grip, VPUSensorët

Pesha e kufjes së veshit :5.6 g

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kufje Galaxy Buds Live Samsung”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *