SKU: 8806092000209 Kategori: , Brand:

Kufje Galaxy Buds PRO Samsung

256.99Share it:

V

Dëgjueset e projektuara për t’u sintonizuar në çdo moment. Me një formë tërheqëse dhe dizajn ergonomik, një përshtatje që lejon të hyjë mjedisi juaj natyral dhe një altoparlant të optimizuar për një përvojë më të mirë. Ky është tingulli i krijuar për veshët tuaj.

Dizajni tërheqës i Galaxy Buds PRO dallohet, edhe kur është brenda veshit tuaj. Ato kanë një sipërfaqe të pastër me shkëlqim dhe madje vijnë së bashku me një kasë të frymëzuar nga kutitë e bizhuterive, për t’u përshtatur në dorë kur jeni në lëvizje.

Galaxy Buds PRO përshtaten butë brenda veshit, duke ju dhënë një përshtatje për komoditet gjatë gjithë ditës me më pak lodhje. Prandaj, shkoni për në punë, dhe kudo pa i lënë kufjet të dalin nga veshët.

Altoparlantët me tingull nga AKG funksionojnë së bashku me dizajnin ergonomik të Galaxy Buds PRO për të transmetuar tingull të bollshëm, ndërsa drajveri i madh dhe kanali i basit emetojnë bas të thellë me një qarkullim ajri që e lejon tingullin të qarkullojë pa ndërprerje.

*Active Noise Cancellation (ANC) në Galaxy Buds PRO ka marrë UL Verification për anulimin e zhurmave të jashtme deri 97% në 172.27Hz.

Zgjimi me zë i Bixby është gati kur ju e thërrisni. Ai zgjohet nga zëri juaj, duke ju lënë të kontrolloni telefonin pa ngritur as edhe një gisht. Menaxhoni telefonatat, rregulloni volumin ose kontrolloni motin ndërkohë që jeni në lëvizje. Ju flisni, Bixby dëgjon.

Specifikat

Version Bluetooth®
Bluetooth v5.0
Profilet Bluetooth
A2DP, AVRCP, HFP
Android 7.0 ↑, 1.5 GB
Koha tipike e përdorimit (orë) :5-18 orë
Kapaciteti i baterisë (Earbud) :61
Kapaciteti i baterisë (kutia): 472
Ambient sound: Po
Lidhja Bixby: Po
Wireless: Po
Karikim te shpejtë: Po
Anulimi i Zhurmës Aktive: Po
Mikrofon i integruar: Po
AKG :Po
Bateri me jetëgjatësi: Po
Asistenti i zërit: Po
Bixby:Po

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kufje Galaxy Buds PRO Samsung”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *