SKU: AC001637 Kategori: Brand:

Kufje Genius HS-M470 Headset High Performance

29.99Shiko PDF
Share it:

Mikrofoni/Ndërprerësi i thirrjeve/Kontrolli i volumit
– Shiriti i rregullueshëm i kokës i përshtatet lehtësisht çdo koke
– I palosshëm për ruajtje të përshtatshme dhe transportueshmëri
– Kabllo e sheshtë pa ngatërresë

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Genius
Model name HS-M470 Headset High Performance
Colour Black & Red
 Form factor Over Ear
Connectivity technology Wired
Product Weight 2 Kg
Ngjyra

,

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje Genius HS-M470 Headset High Performance”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *