SKU: AC002569 Kategori: Brand:

Kufje Jabra Headset 6399-823-109 Evolve 40 black

199.99Share it:
Brendi Jabra
Emri i modelit Evolve 40 MS
Ngjyrë Altoparlant stereo
Faktor formë Në vesh
Teknologjia e lidhjes Tela
Teknologjitë e komunikimit pa tela Kordoni USB
Karakteristika të veçanta Anulimi i zhurmës, kontrolli i volumit, funksioni i mikrofonit
Komponentët e përfshirë Kufje, qese neoprene, Udhëzues për fillimin e shpejtë, fletëpalosje paralajmëruese dhe garancie
Gama e moshës (përshkrimi) Fëmijë/ i rritur
Materiali Lëkurë
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kufje Jabra Headset 6399-823-109 Evolve 40 black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *