SKU: AC002385 Kategori: Brand:

Kufje Lenovo Headset Gaming IdeaPad H100, Wired with 3.5mm Audio Input, 1.8m Braided Cable, Black, 1Y

39.99Shiko PDF
Share it:
  • Kufjet Gaming H100 kanë një dizajn të rehatshëm dhe të lehtë, ideal për seanca të gjata lojrash prej disa orësh
  • Drejtuesit e nivelit të lartë të tingullit 50 mm ofrojnë audio të pasur dhe realiste të lojërave përmes altoparlantëve të kufjeve që janë akorduar në mënyrë profesionale
  • Shijoni komunikimin e pandërprerë me mikrofonin gjithëdrejtues, rrotën e kontrollit të volumit në linjë dhe rrëshqitësin e heshtjes për rregullime gjatë fluturimit
  • Kablloja e gërshetuar 6 ft pa ngatërrime me një lidhje të vetme 3,5 mm e bën këtë kufje lojrash të pajtueshme me laptopë dhe PC, Mac, PS5, Xbox ose çdo sistem lojrash me një fole standarde audio
  • Me jastëkë të butë veshësh të mbështjellë me lëkurë PU që ajroset, kufjet e lojërave H100 nuk do t’ju shkaktojnë kurrë shqetësim të bezdisshëm.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Lenovo
Model name IdeaPad Gaming H100 Headset
Color Black
form factor Over ear
connectivity technology Wired
product dimensions ‎7.75 x 6.02 x 3.42 inches
Product Weight 223 g (0.49 lb)
Frequency Range 50 Hz - 20 KHz
Sensitivity 110 ± 3 dB / 1 mW @ 1 KHz
Audio Input 4 - pole single 3.5 mm or 3 - pole dual 3.5 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kufje Lenovo Headset Gaming IdeaPad H100, Wired with 3.5mm Audio Input, 1.8m Braided Cable, Black, 1Y”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *