SKU: AC002603 Kategori: Brand:

Kufje LogiLink Headset Wired Foldable, Stereo, Black

17.99Shiko PDF
Share it:
  • Kufje stereo elegante dhe të palosshme me cilësi të lartë zëri.
  • Me prizë stereo 3.5mm për t’u lidhur me telefona, tablet, MP3 player, kompjuter, laptop etj.
  • Diametri i guaskës: 40 mm. Impedanca: 32 ohms në 1 kHz. Ndjeshmëria: 95 dB ± 3 dB SPL në 1 kHz
  • Shiriti vetërregullues i kokës përshtatet me madhësinë individuale të kokës. – Lehtë për t’u mbajtur dhe ruajtur për shkak të dizajnit të palosshëm.
  • Gjatësia e kabllit: përafërsisht. 1.2 m. Ngjyra: e zezë.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Loglink
Model name LogiLink Headset Wired Foldable, Stereo, Black
Colour Black
Form factor Over Ear
Connectivity technology Wired
Special feature Collapsible
Packed Dimensions (L x D x H) 6.5 x 15 x 18 cm
Product Weight 136 Grams
Sensitivity 95 dB ± 3 dB S.P.L. at 1 kHz
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje LogiLink Headset Wired Foldable, Stereo, Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *