SKU: AC002545 Kategori: Brand:

Kufje Logitech A10 Gen2 for Playstation White.Retail Box, New Factory Sealed

99.99Share it:

 

BRENDI ASTRO GAMING
Emri i modelit A10 Gjenerata 2
Ngjyra E bardha
Faktor formë Mbi vesh
Teknologjia e lidhjes ME KABLLO
Teknologjia e komunikimit pa tela ME KABLLO
Veçori e veçantë Kabllo e shkëputshme, Mikrofoni i përfshirë, Kontrolli i volumit
Komponentët e përfshira Jastëkë veshësh
Gama e moshës (përshkrimi) I rritur
Përdorime specifike për produktin Filma dhe lojëra
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kufje Logitech A10 Gen2 for Playstation White.Retail Box, New Factory Sealed”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *