SKU: AC001935 Kategori: Brand:

Kufje MMZ Logitech H340, USB Headset

49.99Share it:
  • Kufje të gjithanshme – ideale për thirrje në internet dhe për të dëgjuar muzikë nga kompjuteri juaj Mac ose Windows
  • Lidhe dhe luaj lidhjen USB: thjesht lidhni kufjet me kompjuterin tuaj për audio stereo të shpejtë dhe të lehtë
  • Tingull dixhital i pastër: audio dixhitale e pastër USB për muzikë dhe telefonata të qarta
  • Mikrofoni me rrotullim: Redukton zhurmën e sfondit për biseda të qarta, rrokulliset lart dhe largohet kur jeni duke dëgjuar muzikë
  • Dizajn i rehatshëm: Shirit të lehtë të rregullueshëm të kokës dhe jastëkë veshësh me shkumë për një përshtatje të rehatshme

 

 

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Logitech
Model name MMZ Logitech H340, USB Headset
Colour Black
Form factor Over Ear
Connectivity technology Wifi
Special feature Microphone Included
Packed Dimensions (L x D x H) 8.27 x 6.81 x 2.56 inches
Product Weight 407 g
Headphone sensitivity   94 dB
Microphone sensitivity - 3 dB
Microphone frequency  20 Hz - 20 kHz
Cable length 2. 33 m
Importuar nga:

Ngjyra

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje MMZ Logitech H340, USB Headset”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *