SKU: AC002675 Kategori: , Brand:

Kufje me Bluetooth ESPERANZA EH222K

14.99


  • Brand Ozeino
  • Model Name ZW1
  • Color White Form Factor Over Ear Connectivity Technology Wired

Share it:

Kufje stereo Bluetooth v.5.0 me cilësi të lartë. Mikrofoni i integruar ju lejon të bëni telefonata dhe të flisni përmes komunikuesve të internetit.
Bateria me kapacitet të lartë ju lejon të bëni telefonata të gjata ose të dëgjoni muzikën tuaj të preferuar. Lehtë e rregullueshme.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand ESPERANZA
Model name Lenovo Legion H300 Stereo Gaming Headset
Colour Black
Form factor Over Ear
Connectivity technology Bluetooth
Special feature Microphone Included
Packed Dimensions (L x D x H) 231 x 207 x 95 mm
Product Weight 140 g
Impedance 32
Sensitivity 105 dB
Controls Volume control
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje me Bluetooth ESPERANZA EH222K”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *