SKU: AC002666 Kategori: Brand:

Kufje MMZ HP Headset – On-Ear – kabelgebunden – USB – Black Jack

17.99Shiko PDF
Share it:

E projektuar për të plotësuar hapësirën tuaj profesionale të punës, kufjet e hijshme dhe të lehta HP Stereo USB përmbajnë tingull të pastër kristal dhe veçori të anulimit të zhurmës për bashkëpunim të shpejtë dhe të lehtë, bisedë në internet dhe dëgjim të mediave personale.

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand HP
Model name Stereo-USB-Headset
Colour Black
Form factor On Ear
Connectivity technology Wired
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kufje MMZ HP Headset – On-Ear – kabelgebunden – USB – Black Jack”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *