SKU: AC002307 Kategori: Brand:

Kufje MMZ METERS Level-Up Red VU-Meter Gaming Headphones

149.99Shiko PDF
Share it:
Një kufje lojrash e krijuar për lojtarë që duan pamjet zanore të cilësisë më të lartë dhe një avantazh ndaj rivalëve të tyre
Projektuar për t'u përdorur nëpërmjet USB-së për të gjithë kompjuterët, laptopët dhe PS4

                
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Meters Headphones
Model name Level-Up Red VU-Meter Gaming Headphone
Colour Red
Form factor On Ear
Connectivity technology Wired
Packed Dimensions (L x D x H) 10.12 x 7.87 x 4.37 inches
Product Weight 320 g

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje MMZ METERS Level-Up Red VU-Meter Gaming Headphones”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *