SKU: AC001690 Kategori: Brand:

Kufje Trust Gaming Headset, GXT 307B Ravu for PS4 – camo blue

24.99Shiko PDF
Share it:
  • Kufje lojrash për PS4 dhe PS5 me jastëkë të butë dhe të rehatshëm mbi veshët
  • Tingull i fuqishëm
  • Mikrofonin e palosshëm dhe shiritin e rregullueshëm të kokës
  • Telekomanda në linjë me kontrollin e volumit dhe heshtjen e mikrofonit
  • Kabllo 1 m për tastierë. Kabllo zgjatimi 1 m për PC/Laptop
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Trust
Model name Trust Gaming Headset, GXT 307B Ravu for PS4 - camo blue
Color Black and Blue
Form factor Over Ear
Connectivity technology Wired
Special feature Microphone Included
Packed Dimensions (L x D x H) 4 x 7.6 x 12.4 cm
Product Weight 295 Grams
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje Trust Gaming Headset, GXT 307B Ravu for PS4 – camo blue”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *