SKU: AC001693 Kategori: Brand:

Kufje Trust Headset GXT345 Creon 7.1

46.99Shiko PDF
Share it:

Njësi të fuqishme të altoparlantëve me vibrim bas 40 mm, kabëll 2m me lidhje USB për zë dhe zë me cilësi të lartë Jastëkët e butë dhe të rehatshëm mbi veshët Mikrofoni i palosshëm dhe shiriti i rregullueshëm i kokës Telekomanda brenda me kontrollin e volumit dhe heshtjen e mikrofonit

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Trust
Model name Trust Headset GXT345 Creon 7.1
Colour White/Black
Form factor Over Ear
Connectivity technology USB 2.0

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kufje Trust Headset GXT345 Creon 7.1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *