SKU: 8806090270123 Kategori: Brand:

Kufje Type-C Earphones AKG Samsung

23.99Share it:

Tingull vërtet i pandryshuar dhe pa humbje
Interface: Type-C
Altoparlantët: 2-kahëshe (11mm/8mm)
Impedanca: 32 ohms
Shtrirja e frekuencës: 20Hz – 20kHz
Ndjeshmëria: 94.3dB +/- 3dB
Pesha: 18.35 g

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kufje Type-C Earphones AKG Samsung”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *