SKU: LP001295 Kategori: Brand:

Laptop EliteBook 850 G1 / Core i5 Gen 4 / 8GB / 256GB / 15.6 inch Full HD

299.99


  • CPU: Intel Core i5 Gen 4
  • RAM: 8GB
  • Memory: 256GB SSD
  • Screen size: 15.6 inch Full HD

Share it:

HP EliteBook 850 G1
Do të thotë biznes
HP EliteBook 850 G1 është një central elektrik elegant me dizajn të qëndrueshëm, ideal për çdo profesionist në lëvizje. Lidhjet e avancuara dhe veçoritë e mahnitshme të sigurisë lejojnë që biznesi juaj të rritet në një mënyrë efikase dhe të sigurt. Është vetëm ai që ju nevojitet për të trajtuar gjithçka, në lëvizje ose në zyrë.

E hijshme dhe e fuqishme
HP EliteBook 850 G1 krenohet me një dizajn jashtëzakonisht të hollë e të lehtë me një përfundim luksoz me prekje të butë.

Bashkoni forcat me arkitekturën e gjeneratës së 4-të Intel, veproni në nivele maksimale të performancës me Teknologjinë Intel Smart Response për cache-në e diskut dhe zgjeroni opsionet totale të ruajtjes me një SSD shtesë të mini-kartës.

Mblidhuni për një përvojë në desktopin e ndërmarrjes duke përdorur stacionin e lidhjes opsionale UltraSlim me një lidhës anësor të përshtatshëm dhe porta të dyfishta Display për mbështetje me shumë ekrane.

Gjithçka ka të bëjë me lidhjet
Ushtroni kontroll të plotë mbi lidhjet tuaja me valë përmes një ndërfaqeje të vetme përdoruesi me mbështetje për shumicën e rrjeteve, duke përfshirë opsionin 4G WWAN, duke përdorur HP Connection Manager.

Ndani lehtësisht lidhjen tuaj të internetit me deri në pesë pajisje me HP Wireless Hotspot. Ndihmoni kolegët të futen në internet dhe të përmirësojnë produktivitetin.

Çojeni produktivitetin në një nivel krejtësisht të ri me softuer inovativ si HP ePrint dhe HP PageLift në HP EliteBook 850 G1.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand HP
CPU: Intel Core i5 Gen 4
Screen Size 15.6 Inches
Memory 256 GB SSD
Ram Memory Installed Size 8 GB
Operating System Windows 10 Pro
Graphics Card Description Integrated
Graphics Coprocessor Intel HD Graphics 4400
Total USB Ports 4
Connectivity Technology Wi-Fi, USB
Software Included Windows 10 Pro
Display Resolution Maximum 1366 x 768 pixels
Screen Size 15.6 inches
Procesori

Madhësia e ekranit

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop EliteBook 850 G1 / Core i5 Gen 4 / 8GB / 256GB / 15.6 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *