SKU: LP001173 Kategori: Brand:

Laptop Gateway GWTN141/ i5 1035G1 / 16GB/ 256GB / 14.1 inch Full HD

449.99


  • CPU: CoreTM i5-1035G1 1.0GHz
  • RAM: 16GB
  • Memory: 256 GB SSD
  • GPU: INTEL

Share it:

Notebook Gateway Ultra Slim 14,1 inç përmban një ekran 1080p që sjell një pamje të pastër kristal për çdo dhe të gjitha detyrat tuaja. Procesori Intel Core i5 ju lejon të lehtësoni detyrat tuaja të përditshme, i çiftuar me Tuned by THX Audio ju lejon të përjetoni cilësinë e nivelit të teatrit ndërsa jeni në komoditetin e shtëpisë tuaj.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Model   Gateway GWTN141
CPU CoreTM i5-1035G1 1.0GHz
RAM 16GB 
Memory 256GB SSD
Screen size 14.1" (1920x1080) Full HD 
Panel Type IPS
GPU INTEL
Connectivity Type Bluetooth 5.1
Special Feature
Ports SB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity 2 USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity 1 HDMI ports quantity 1
Product Dimensions 13.1" (332.7 mm) 8.9" (226.1 mm) 0.8" (20.3 mm)
Number of Processors 4
Item Weight ‎ 2.59 KG
Color Blue
Hard Drive Type SSD
Garancion Nga prodhuesi
Garancion 12 Muaj
Importuar nga:

Ngjyra

Procesori

Veçoritë

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Gateway GWTN141/ i5 1035G1 / 16GB/ 256GB / 14.1 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *