SKU: LP001146 Kategori: Brand:

Laptop Gateway GWTN156/ AMD Ryzen 5 3450U / 8GB / 256GB / 15.6 inch Full HD

439.99


  • CPU: AMD Ryzen 5 3450U 2.1GHz
  • RAM: 8GB
  • Memory: 256GB SSD
  • GPU: Intel

Share it:
  • 【Procesor】 Procesor celular AMD Ryzen 5 3450U me grafikë Radeon Vega 8 (2,1 GHz, deri në 3,50 GHz)
  • 【Ekran】 Ekran LCD IPS 15,6”, (1920 x 1080), shijoni fotot, filmat dhe lojërat tuaja me cilësi të qartë.
  • 【RAM dhe ruajtja】RAM është 16 GB RAM me gjerësi bande të lartë për të ekzekutuar pa probleme shumë aplikacione dhe skeda të shfletuesit të gjitha menjëherë; Disku i ngurtë është përmirësuar në 256 GB dhe Disku i gjendjes së ngurtë 1 TB mundëson nisjen e shpejtë dhe transferimin e të dhënave.
  • 【Sistemi operativ】Windows 10 Home, 64-bit, anglisht. | USB Type-C (Transferimi i të dhënave) x 1, USB 3.0 x 2, Slot Micro SD x 1, Kensington Lock x 1, Altoparlantë stereo të integruar x 2 | Sintonizuar nga THX Audio
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Model Gateway GWTN156
CPU AMD Ryzen™ 5 3450U 2.1GHz
RAM 8GB
Memory 256GB SSD
Screen size 15.6" (1920x1080) Full HD
Panel Type IPS
GPU Integrated
Connectivity Type ‎‎ WiFi and Bluetooth 4.2
Special Feature Fingerprint
Ports USB Type-C (Data transfer) x 1, USB 3.0 x 2, Micro SD Slot x 1, Kensington Lock x 1, Built-in Stereo Speakers x 2 | Tuned by THX Audio
Product Dimensions ‎‎‎ 14.8 x 9.6 x 0.78 inches
Item Dimensions LxWxH ‎14.8 x 9.6 x 0.78 inches
Number of Processors 4
Item Weight ‎ 1.81 KG
Color Black
Hard Drive Type SSD
Computer Memory Type ‎ ‎ DDR SDRAM
Hard Drive Interface Solid State
Garancion Nga prodhuesi
Garancion 12 Muaj
Importuar nga:

Veçoritë

Ngjyra

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop Gateway GWTN156/ AMD Ryzen 5 3450U / 8GB / 256GB / 15.6 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *