SKU: LP001263 Kategori: Brand:

Laptop HP 250 G9 Core i5-1235U / 8GB / 256GB / 15.6 inch/ Full HD

Disponueshmëria: S’ka stok

579.99


S’ka stok


Shiko PDF
Share it:
  • Karakteristikat: CPU: Intel Core i5-1235U (deri në 4,40 GHz me Turbo Boost 12 MB L3 cache, 10 bërthama), Wireless: Realtek Combo 802.11a/b/g/n/ac (2 x 2) Wi-Fi dhe Bluetooth 5
  • ✅ GRAFIK I PERFOMANCËS: Iris X Diagonale e integruar 15,6 inç, FHD (1920 x 1080), IPS, kornizë e ngushtë, kundër shkëlqimit, 250 nits, 
  • Kujtesa dhe ruajtja: M.2 SSD: 256 GB NVMe 8 GB DDR4 RAM
  • Karakteristikat e zgjerimit: 2 x USB SuperSpeed ​​Type-A me shpejtësi transmetimi Gbps; 1 x USB SuperSpeed ​​Type-C me shpejtësi transmetimi 5 Gbps; 1 x RJ-45; 1 x kombinim kufje/mikrofon; 1 x HDMI 1.4b; 1 x Furnizimi me energji AC (mbështet SD, SDHC, SDXC)
  • Tastiera me ngjyra dhe Lloji i baterisë – Tastierë me madhësi standarde, me tastierë numerike TouchPad me mbështetje për gjeste me shumë prekje. Bateria me jetëgjatësi HP, litium-jon me 3 qeliza, jetëgjatësia e baterisë 41 Wh deri në 5 orë (jeta e baterisë ndryshon në varësi të konfigurimit) Bateria është e brendshme dhe nuk mund të zëvendësohet nga klienti

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Laptop HP 250 G9
CPU Intel Core i5-1235U 1.3 GHz
RAM 8 GB (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable))
Memory   256 GB SSD M.2 2280 PCIe - NVM Express (NVMe)
Screen size 15.6 inch (1920 x 1080 ) Full HD
GPU Dedicated Intel® Iris® Xᵉ Graphics
Color Clack
Item Weight ‎ 2.4 KG
Connectivity 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate 1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate 1 RJ-45 1 headphone/microphone combo 1 HDMI 1.4b 1 AC power
Product Dimensions ‎20.5 x 12 x 2.5 inches
Operating System ‎ Windows 11 Pro
WIFI YES
Garancion Garancion Nga Prodhuesi Garancion
Importuar nga:

Laptop HP

250 G9

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop HP 250 G9 Core i5-1235U / 8GB / 256GB / 15.6 inch/ Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *