SKU: LP001227 & LP001128 Kategori: Etiketë: Brand:

Laptop HP 255 G8 / AMD 3020E / 4GB / 128GB / 15.6 inch Full HD

299.99


  • CPU: AMD 3020E
  • RAM: 4GB DDR4
  • Memory: 128GB SSD
  • Screen size: 15.6 inch Full HD

Share it:
  • Ekran 15,6″ HD (1366×768) 60 Hz TN; Wifi 802.11ac, Bluetooth 5.1, LAN Ethernet (RJ-45), Webcam i integruar, Trackpad, .
  • Procesor AMD 3020e 1,20 GHz (deri në 2,6 GHz, 4 MB memorie të fshehtë, 2 bërthama, 2, ); Grafika të integruara AMD Radeon,.
  • 【Shpejtësi e lartë dhe shumë detyra】 4 GB DDR4 SODIMM; Furnizimi me energji 45W, Bateria me 3 qeliza 41 WHr; Ngjyrë argjendi e errët hiri,.
  • 128 GB SATA SSD; 1 HDMI, USB 3.2 Type-C Gen2, lexues SD, pa disk optik, fole kufje/mikrofoni kombinuar., Windows 11 Home-64., 1 vit garanci nga prodhuesi nga GreatPriceTech (Përmirësuar në mënyrë profesionale nga GreatPriceTech)
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Model HP 255 G8
CPU AMD 3020E 1.2 GHz
RAM 4GB SO-DIMM
Memory 128 GB SSD
Screen size 15.6" HD (1366x768) 60Hz 16:9 TN Display
GPU AMD Radeon Graphics
Connecitvity Type ‎ 802.11ac Wifi, Bluetooth 5.1, Ethernet LAN (RJ-45)
Ports 1 HDMI, USB 3.2 Type-C Gen2, SD Card Reader, No Optical Drive, Headphone/Microphone Combo Jack
Product Dimensions ‎‎ ‎ ‎ 9.5 x 14.1 x 1 inches
Item Dimensions LxWxH 9.5 x 14.1 x 1 inches
Number of Processors 2
Item Weight ‎ 1.84 KG
Color Black
Hard Drive Type SSD
Computer Memory Type ‎ DDR4 SDRAM
Hard Drive Interface
Garancion Nga prodhuesi
Garancion 12 Muaj
Ngjyra

Veçoritë

Importuar nga:

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop HP 255 G8 / AMD 3020E / 4GB / 128GB / 15.6 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *