SKU: M001362 Kategori: Brand:

Laptop HP Envy x360 15-EY0013 2IN1 AMD Ryzen 5 5625U / 8GB / 256GB / 15.6 inch TOUCHSCREEN

Disponueshmëria: S’ka stok

729.99


S’ka stok


Shiko PDF
Share it:
  • 【Laptopi 15,6″ x360 2-në-1 me ekran me prekje】 Rezolucioni 1920 x 1080 krenohet me ngjyra dhe qartësi mbresëlënëse, me ekran mikro-kufsh Anti-Shkëlqim BrightView.
  • 【Procesor AMD Ryzen 5 5625U】 Platformë me tension ultra të ulët. Përpunimi me 6 bërthama, me 12 drejtime siguron fuqi maksimale me efikasitet të lartë. Zgjoni shqisat tuaja me shpejtësi freskuese, me besimin për të shkëputur dhe për të shkuar më tej. Procesori AMD Ryzen sjell përvojat tuaja në jetë – duke ofruar gjithçka që ju nevojitet dhe shumë më tepër.
  • 【8 GB RAM DDR4】 Shumë RAM me gjerësi të lartë brezi për të ekzekutuar pa probleme lojërat tuaja si dhe programe të shumta. 【256 GB PCIe SSD】Ruani skedarët shpejt dhe ruani më shumë të dhëna. Me shumë hapësirë ​​ruajtëse dhe fuqi të avancuar komunikimi, e shkëlqyeshme për lojëra kryesore, serverë të shumtë, kopje rezervë dhe më shumë.
  • 【Tastiera me dritë të pasme】Ju lejon të shijoni shkrimin komod dhe të saktë, edhe në ndriçim të dobët. 【AMD Radeon Graphics】me memorie të përbashkët video ofron cilësi solide të imazhit për përdorim në internet, filma, redaktimin bazë të fotografive dhe lojëra të rastësishme.
  • 【Windows 11 Home i përfshirë】0,73″ x 14,13″ x 9,02″, 3,92 lbs. Portet: USB-C 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1, HDMI 1.4, Kamera e privatësisë, Uebkamera e integruar nga Amazon Alexa, Audio B&O me altoparlantë të dyfishtë, Wi-Fi 802.11AX (2 x 2), Ekran me prekje, i zi, Bonus 32 GB SnowBell USB Card.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Laptop HP Envy x360 15-EY0013 2IN1 AMD Ryzen 5 5625U / 8GB / 256GB / 15.6 inch TOUCHSCREEN
Modeli HP 2022 Envy x360 2-in-1 Touch Screen Laptop GAMING Laptop
CPU AMD Ryzen 5 5625U
RAM 8GB DDR4
Memory 256 GB SSD
Screen size 15.6″ (‎1920 x 1080) Full HD
GPU AMD Radeon Graphics
Color BLACK FHD Camera, Amazon Alexa, Backlit Keyboard, Black, 32GB USB Card
Operating System Win11 Home
Garancion Nga prodhuesi
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop HP Envy x360 15-EY0013 2IN1 AMD Ryzen 5 5625U / 8GB / 256GB / 15.6 inch TOUCHSCREEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *