SKU: AC002058 Kategori:

Laptop HP Laptop 250 G8 i5-11345G7 / 8GB / 256GB / 15.6 inch

599.99Shiko PDF
Share it:
  • Marka e procesorit: Intel; Emri i procesorit: Core i5; Gjenerimi i procesorit: Gjenerata e 11-të
  • SSD: 256GB; RAM: 8 GB; Lloji i RAM-it: DDR4
  •  Varianti i procesorit: i5-1135G7
  • Chipset: Intel; Shpejtësia e orës: deri në 4.2 GHz; Vende të memories: 2; Memorie e zgjerueshme: deri në 32 GB
  • Frekuenca RAM: 2666 MHz; Procesori grafik: Intel i integruar Intel Iris; Numri i bërthamave: 4
  • Në një rast të pamundur të një problemi të lidhur me cilësinë e produktit, mund t’ju kërkojmë të kontaktoni mbështetjen e shërbimit ndaj klientit të markës dhe të kërkoni zgjidhje. Ne do të kërkojmë vërtetimin e problemit të markës për të përpunuar kërkesën për zëvendësim.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli HP Laptop 250 G8 i5-1135G7
CPU Intel Core i5-1135G7 ‎4.2 GHz
RAM 8GB DDR4
Memory 256 SSD
Screen size 15.6" inch Full HD
GPU  Intel Iris Xe Graphics
Color Black Grey
Operating System Windows 11 Pro
Number of USB 3.0 Ports 1
Connectivity Type ‎Bluetooth, NFC
Number of HDMI Ports ‎ 2
Audio Details ‎Speakers
Wireless Type ‎ ‎ Bluetooth
Hard Drive Interface ‎Serial ATA
Item Weight 1 kg 740 g
Special Feature Light Weight, Thin
Garancion: Nga prodhuesi
Importuar nga:

Laptop HP

250 G8

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop HP Laptop 250 G8 i5-11345G7 / 8GB / 256GB / 15.6 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *