SKU: LP001184 Kategori: Etiketë: Brand:

Laptop HP NB 250 G7 / i3 1005G1 / 8GB / 256GB / 15.6 inch Full HD

389.99


  • CPU: Intel Core i3-1005G1
  • RAM: 8GB DDR4
  • Memory: 256GB SSD
  • Screen size: 15.6 inch Full HD
  • GPU: Intel HD

Share it:

Miqësore për buxhetin. Gati për biznes – PC Notebook HP 250 G7 15,6 inç. Lidhuni me kompjuterin notebook HP 250 G7 me çmim të vlefshëm me teknologjinë më të fundit dhe një shasi të qëndrueshme që ndihmon në mbrojtjen e laptopit. Përfundoni detyrat e biznesit me një procesor Intel dhe mjetet thelbësore të bashkëpunimit. Përfundoni me siguri projekte me teknologjinë më të fundit duke përfshirë procesorë të fuqishëm Intel i Core, memorie të shpejtë dhe hapësirë ​​ruajtëse. Jini të sigurt se HP 250 mund të vazhdojë me stilet e punës mobile me një dizajn më të hollë dhe më të lehtë. Shasia e qëndrueshme mbron ekranin, kështu që duket po aq profesionale sa ju. Ky laptop është gati për t’u lidhur me të gjitha pajisjet tuaja periferike dhe është projektuar për t’iu përshtatur nevojave të biznesit me një portë RJ-45 dhe portë HDMI. Ndihmoni për të siguruar të ardhmen e biznesit tuaj.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Model   HP NB 250 G7
CPU Core™ i3-1005G1
RAM 8 GB 
Memory 256GB SSD
Screen size 15.6" (1920x1080) Full HD
Panel Type IPS
GPU Intel
Special Feature
Ports Number of USB 2.0 Ports*1 Number of USB 3.0 Ports*3
Product Dimensions ‎‎ ‎ ‎ 24.6 x 37.6 x 2.25 cm
Item Dimensions LxWxH 24.6 x 37.6 x 2.25 cm
Number of Processors 2
Item Weight ‎ 1.78 KG
Color Gray
Hard Drive Type SSD
Computer Memory Type ‎ DDR4 SDRAM
Hard Drive Interface
Voltage 220 Volts
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj
Ngjyra

Veçoritë

Importuar nga:

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop HP NB 250 G7 / i3 1005G1 / 8GB / 256GB / 15.6 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *