SKU: LP001189 Kategori: Brand:

Laptop HP NB 250 G8 / Celeron N4020 / 4GB/ 256GB/ 15.6 inch

349.99Share it:

HP 250 G8 15,6′ Celeron N4020 4 GB RAM 500 GB HDD Win 10 Laptop shtëpiak 2V0W5ES

Miqësore për buxhetin. Biznesi gati. Lidhuni me kompjuterin laptop HP 250 me teknologji të fuqishme dhe një shasi të thjeshtuar që është e lehtë për t’u marrë kudo që të shkoni. Përfundoni detyrat e biznesit me një procesor Intel dhe mjetet thelbësore të bashkëpunimit. Kompjuteri laptop HP 250 është një kompjuter me vlerë me një ekran diagonale 15,6 inç, një procesor Intel dhe mjete thelbësore bashkëpunimi.

Ndërtuar për punë dhe gati për argëtim Përfundoni me siguri projekte me teknologjinë më të fundit duke përfshirë një procesor të fuqishëm Intel®, memorie dhe hapësirë ​​ruajtëse.

E bukur dhe e lehtë Laptopi HP 250 vazhdon me stilet e punës në celular me një dizajn të hollë dhe të lehtë. Ekrani i bukur me dizajnin e tij të kufirit të ngushtë dhe raportin e madh ekran-trup ofron hapësirë ​​të bollshme për punë ose përmbajtje të transmetimit.

I lidhur mirë Ky laptop është gati për t’u lidhur me të gjitha pajisjet tuaja periferike dhe është projektuar për t’iu përshtatur nevojave të biznesit me një portë të dhënash USB Type-C®, një port RJ-45 dhe një portë HDMI.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli HP NB 250 G8
CPU Intel Celeron N4020 (4M, up to 2.8GHz) 2.80 GHz
RAM 4GB
Memory 256GB SSD
Screen size 39.6 cm (15.6") (1366 x 768) HD  Anti-Glare, 250 nits, 45% NTSC
Color SILVER
GPU   Intel® Celeron™
Ports 3x USB 3.0 Type-A, 1x USB Type-C/Thunderbolt/  1x HDMI, SD Card Reader, 1x Audio Jack
Product Dimensions
Item Dimensions LxWxH
Wireless type Bluetooth  Wi-Fi 802.11
Number of Processors 2
Computer Memory Type ‎ ‎ DDR4 SDRAM
Hard Drive Interface
Item Weight ‎ 1.74KG
Voltage
Operating System Windows 10 Home
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj YES
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop HP NB 250 G8 / Celeron N4020 / 4GB/ 256GB/ 15.6 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *