SKU: M001358 Kategori: Brand:

Laptop GAMING HP Victus 15-FB0028 / Ryzen 7-5800H /16GB / 512GB / 15.6 inch Full HD 144Hz / RTX 3050 Ti

939.99


 • CPU: ‎AMD Ryzen 7-5800H
 • RAM: 16GB DDR4
 • Memory: 512 GB SSD
 • GPU: NVIDIA Force RTX 3050 Ti 4GB

Share it:
 • Përjetoni performancën dhe aftësitë në nivel desktopi me një procesor AMD Ryzen 7 5800H (1) dhe 16 GB memorie DDR4.
 • GRAFIKA MODERNE – Shijoni të gjitha lojërat tuaja të preferuara me detaje mahnitëse me GPU-në e laptopit NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, me 4 GB memorie të dedikuar (2). Zvogëloni vonesën zhgënjyese dhe fantazmën e imazhit me një ekran që kombinon një ritëm rifreskimi 144 Hz dhe rezolucion 1080p për lojë të qetë dhe të qartë (3) (4).
 • GAMING HQ – Mundësuar nga hardueri OMEN dhe OMEN Gaming Hub, ju do të kontrolloni dhe personalizoni me lehtësi çdo aspekt të këtij laptopi të lojrave.
 • DIZAJN I RAFINUAR – Merreni laptopin HP Victus hiper-portal kudo dhe tregoni përfundimin e tij ikonik Mica Silver.
 • E OPTIMIZUAR PËR LUAJ – Lojë ose transmetim më të gjatë pa ngadalësim falë dizajnit termik të përditësuar—perfekt për ta mbajtur pajisjen tuaj të ftohur edhe kur loja juaj nxehet.
 • Ngrini lojën tuaj në një tastierë lojrash të përmasave të plota, të gjitha-në-një, të kompletuar me hapësirë ​​të madhe gishtash, një tastierë prekjeje më të madhe për klikime më të sakta dhe një çelës të dedikuar OMEN Gaming Hub.
 • QËNDRONI LIDHUR – Pavarësisht nëse keni nevojë të filloni një telefonatë të shpejtë pune ose të koordinoheni me ekipin tuaj, bëjeni atë në mënyrën më të qartë të mundshme me një kamerë HD, me reduktim të përkohshëm të zhurmës që eliminon zhurmën e padëshiruar të sfondit.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli HP Victus 15.6" Gaming Laptop PC
CPU ‎4.4 GHz amd_ryzen_7_5800h
RAM 16GB DDR4 SDRAM
Memory 512 GB SSD
Screen size 15.6″ inch Full HD
Panel Type IPS
Refresh Rate 144Hz
GPU NVIDIA Force RTX 3050 Ti 4GB
Color Silver
Operating System Windows 11 Home
Garancion Nga prodhuesi
Special Feature Numeric Keypad, Memory Card Reader
Wireless Type ‎ 802.11a/b/g/n/ac
Item Weight ‎5.04 pounds 2.28 KG
Voltage ‎5 Volts
Garancion Nga Prodhuesi
Garancion 12 Muaj
Laptop HP

VICTUS 15-FB0028 GAMING Ryzen 7-5800H

Procesori

Madhësia e ekranit

Shpejtesia e riperseritjes

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop GAMING HP Victus 15-FB0028 / Ryzen 7-5800H /16GB / 512GB / 15.6 inch Full HD 144Hz / RTX 3050 Ti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *