SKU: LP001252 Kategori: Brand:

Laptop HP 15s-eq2005nw, AMD Ryzen 3 5300U/ 402N3EA 2Y/ 15.6i inch/ FHD

379.99Shiko PDF
Share it:
  • Windows 11 Home në modalitetin S: Përjetoni Windows-in më të sigurt të ndërtuar ndonjëherë me kohë të shpejtë të nisjes, reagim të shtuar dhe mbrojtje të shtuar kundër phishing dhe malware
  • Ekrani me mikro skaj: Korniza mezi e dukshme revolucionon ekranin tuaj duke lejuar që një ekran më i madh të futet në një kornizë më të vogël
  • Raporti i ekranit ndaj trupit: revolucionarizoni ekranin tuaj dhe shikoni më shumë nga ajo që ju pëlqen me këtë dizajn të hollë të kornizave. Shijoni një përvojë gjithëpërfshirëse multimediale me një zonë shikimi të maksimizuar
  • Dizajn elegant: Merreni me lehtësi këtë kompjuter të hollë dhe të lehtë nga dhoma në dhomë ose në rrugë
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli HP Laptop 15s-eq2005nw
CPU AMD Ryzen™ 3 5300U (up to 3.8 GHz max boost clock, 4 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads)
RAM 8 GB DDR4-3200 MHz RAM (1 x 8 GB)
Memory 256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Screen size 39.6 cm (15.6") diagonal, FHD (1920 x 1080), IPS, micro-edge, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
GPU AMD Radeon™ Graphics
External ports 1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate; 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 1.4b; 1 AC smart pin; 1 headphone/microphone combo
Color Black
Garancio Nga prodhuesi
Power supply type 45 W Smart AC power adapter
Weight 1.69 kg
Audio Dual speakers
Webcam HP True Vision 720p HD camera with integrated dual array digital microphones
Importuar nga:

Laptop HP

15s-eq2005nw, AMD Ryzen 3 5300U

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop HP 15s-eq2005nw, AMD Ryzen 3 5300U/ 402N3EA 2Y/ 15.6i inch/ FHD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *