SKU: LP001260 Kategori: Brand:

Laptop Lenovo 1 14IAU7 / i3 1215U / 4GB / 128GB / 14 inch Full HD

449.99


 • CPU: Intel Core i3 1215U
 • RAM: 4GB DDR4
 • Memory: 128GB SSD
 • Screen size: 14 inch Full HD

Share it:
 • 【Ngritni shiritin】Laptopi IdeaPad ofron performancë të nivelit tjetër me procesorin e gjeneratës së 12-të Intel Core i3-1215U (6C8T, 3.30GHz/4.40GHz) për të bërë çdo detyrë më të lehtë, qoftë transmetimi, shfletimi, redaktimi, biseda me video ose vetëm duke u kujdesur për biznesin në shtëpi. I aftë për një shpejtësi Turbo Boost prej 4.40 GHz, është gjenerata me performancë më të shpejtë deri më sot
 • 【Gati për të shkuar】Me trashësi nën 1” (25,40 mm) dhe me peshë vetëm 3,02 paund. (1,37 kg), laptopi IdeaPad mund të shkojë kudo. Shijoni të gjitha veçoritë e tij, pavarësisht nëse jeni duke udhëtuar me aeroplan, tren, autobus ose varkë
 • 【Lidhshmëria Wi-Fi 6】Lidhje fleksibël, me dy breza me besueshmëri më të madhe falë dy rrymave të të dhënave dhe antenave. Lidhu me një ruter Wi-Fi për të përjetuar shpejtësi GB Wi-Fi gati 3 herë më të shpejta kundrejt standardit Wi-Fi 5 me reagim të përmirësuar për edhe më shumë pajisje
 • 【Uebkamera e integruar】E bën të lehtë bisedën me video me familjen dhe miqtë ose telekonferencën me kolegët përmes Skype ose aplikacioneve të tjera të njohura
 • 【Disponohen porta të shumëfishta】Lidhni laptopin tuaj me pajisje të tjera, 1x USB Type-C, 2x USB Type-A, 1x HDMI, 1x lexues kartash SD, 1x kombinim kufje/mikrofoni
 • Teknologjia e komunikimit pa tela: tastierë
 • Standardi i komunikimit me valë: 802 11 Ax
 • Lloji i ramit të sistemit: sodimm

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Lenovo 1 14IAU7
CPU Core i3-1215U
RAM 4GB DDR4
Memory 128 GB SSD
Screen size 14" (1366x768) HD
GPU Intel UHD Graphics
Color CLOUD GRAY
Garancion Nga prodhuesi
12 Muaj
Laptop

Lenovo 1 14IAU7

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shpejtesia e riperseritjes

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop Lenovo 1 14IAU7 / i3 1215U / 4GB / 128GB / 14 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *