SKU: LP001068 Kategori: , Brand:

Laptop Lenovo 3 17IIL05/ i5 1035G1 1.0GHz/ 8GB/ 256GB/ 17.3 inch

649.99


  • CPU: Core™ i5-1035G1
  • RAM: 8GB
  • Memory: 256GB SSD
  • GPU: Intel

Shiko PDF
Share it:

IdeaPad 3 (17) Intel u krijua për t’ju lejuar të përballeni me detyrat tuaja të përditshme informatike dhe të argëtoheni gjatë rrugës. Me procesorë Intel® Core™ i7 deri në gjeneratën e 10-të dhe opsione të bollshme memorie dhe ruajtjeje, ju mund ta përshtatni këtë laptop sipas stilit tuaj të jetesës. Një ekran i madh 17 inç FHD me Dolby Audio™ do t’ju lejojë të zhyteni në filmat dhe shfaqjet tuaja të preferuara dhe mbyllja e tij e privatësisë së kamerës së internetit do t’i mbajë sytë e hakerëve larg jetës suaj.

Performanca që zgjat Asgjë nuk është më e keqe se blerja e një laptopi të nivelit fillestar dhe nevoja për ta zëvendësuar atë së shpejti për një me performancë më të mirë. IdeaPad 3 (17) Intel u krijua për t’ju mbajtur në atë pikë çmimi të nivelit fillestar, por me memorie të fuqishme dhe opsione të përpunimit të gjeneratës së 10-të Intel® Core™ që do të qëndrojnë aktuale ndërsa zhvillohen nevojat tuaja.

Shijoni gjërat e vogla në një ekran të madh Me një ekran të gjerë 17″ FHD mund të kapni të gjitha detajet e shkëlqyera në fotografitë tuaja të preferuara dhe videot e transmetimit. Kornizat e ngushta i japin një pamje të hijshme dhe pa kufij, duke ju ofruar më shumë ekran për t’u parë. Dhe me tingullin Dolby Audio™, do t’ju pëlqejë ajo që dëgjoni dhe shihni.

Kontrolloni privatësinë tuaj Një nga pjesët më shqetësuese të jetës dixhitale janë hakerët të cilët shikojnë jetën tuaj duke depërtuar në kamerën e internetit të laptopit tuaj. Me kapakun tonë të privatësisë fizike, IdeaPad 3 do t’i mbajë ato sy kureshtarë nga jeta juaj, në mënyrë që të shijoni në mënyrë të sigurt kohën para ekranit.

Punoni në heshtje ose futuni me zë të lartë dhe shtyni procesorin tuaj dhe grafikat opsionale NVIDIA® GeForce® në potencialin e tij me “Max Mode”, për performancë të shtuar, perfekte për lojëra dhe detyra të tjera të vështira kompjuterike. Ju gjithashtu mund ta zvogëloni tonin me “Modalitetin e fshehtë”, i cili shkurton zhurmën e ventilatorit dhe hard diskut, duke ju kursyer shumë energji baterie.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Model  Lenovo 3 17IIL05
CPU Core™ i5-1035G1
RAM 8GB
Memory 256GB SSD
Screen size 17.3" (1600x900) BT HD+
Panel Type IPS
GPU Intel
Wireless Type ‎‎Wi-Fi 5 (802.11ac)
Special Feature
Ports Versioni Bluetooth 5.0 Sasia e porteve USB 2.0 1 Sasia e portave të tipit A USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). 2 Sasia e porteve HDMI 1 Versioni HDMI 1.4b
Product Dimensions 15,8" (402 mm) 411,1" (281,2 mm) 0,783" (19,9 mm)
Number of Processors 4
Item Weight ‎ 2.2KG
Color Grey Platinium
Hard Drive Type SSD
Computer Memory Type ‎ ‎ DDR4-SDRAM
Hard Drive Interface SO-DIMM
Garancion Nga prodhuesi
Garancion 12 Muaj
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop Lenovo 3 17IIL05/ i5 1035G1 1.0GHz/ 8GB/ 256GB/ 17.3 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *