SKU: M001369 & LP001255 Kategori: Brand:

Laptop Lenovo FLEX 5 16IAU7 2in1 / i7-1255U/ 16GB / 512GB / 16 inch TOUCHSCREEN

1.199.99


  • CPU: Intel Core i7-1255U
  • RAM: 16GB DDR4
  • Memory: 512GB SSD
  • Screen size: 16 inch
  • TOUCHSCREEN

Share it:
  • 【10 bërthama i7-1255U】 Gjenerata e 12-të Intel Core i7-1255U, 10C (2P +8E) / 12T (deri në 4,7 Ghz), me grafikë Intel Iris Xe, Windows 11 Home. Performancë mbresëlënëse për krijimin, lojërat dhe argëtimin. Një nivel i ri i performancës grafike dhe pamjeve të qarta, mahnitëse.
  • 【2-në-1 WQXGA (2560 x 1600) 16:10 ekran me prekje】16″, 400 nits, IPS, 100% sRGB, jep detaje të pabesueshme dhe ngjyra të gjalla. Dhe me prekje, ju mund ta kontrolloni kompjuterin tuaj direkt nga ekrani. artikulli do të dërgohet nga Happy Ranger.
  • 【Kujtesa dhe ruajtja】 16 GB LPDDR4x-4266 RAM | 512 GB PCIe SSD. Gjithçka është origjinale nga prodhuesi. Me sasi masive të ruajtjes dhe fuqinë e avancuar të komunikimit, SSD-të PCI-e janë të shkëlqyera për aplikacionet kryesore të lojërave, serverë të shumtë dhe më shumë. Kompletuar me kabllo HDMI.
  • Karakteristikat 1 Lexues i kartave.
  • 【Thunderbolt 4】1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1 (Gjithmonë aktiv), 1x USB-C 3.2 Gen 2 / Thunderbolt 4 (mbështetje transferimi i të dhënave, Ofrimi i energjisë 3.0 & DisplayPort 1.4a), 1x HDMI 1x4b, 1x HDMI 1.4b, 1.4b. Lexuesi i kartave, 1x fole e kombinuar e kufjeve/mikrofonit (3,5 mm), 1x lidhës i energjisë.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Model Lenovo FLEX 5 16IAU7 2-IN-1 CONVERTIBLE
CPU Core i7-1255U
RAM 16GB
Mmemory 512GB
Screen Size 16" 2.5K (2560x1600) TOUCHSCREEN IPS
GPU Intel Iris Xe Graphics
Operating System WIN11 STORM
WIFI YES
Special Feature Backlit Kb
Product Dimensions ‎ 14.88 x 0.84 x 9.96 inches
Item Weight 2.62 KG
Color Grey
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj
Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shpejtesia e riperseritjes

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop Lenovo FLEX 5 16IAU7 2in1 / i7-1255U/ 16GB / 512GB / 16 inch TOUCHSCREEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *